• Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
  YENİLENEN ODALARIMIZ
  Hoşgeldiniz...
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide


SAROT TERMAL VADİ 27.06.2020 TARİHLİ ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Kat Maliklerimiz 2019 yılı Ocak ayında bir kısım devremülk sahiplerinin açmış olduğu Mudurnu Sulh Hukuk Mahkemesinin 2019 /45 esas numaralı dosyasında 26 Haziran 2020 günü karar çıkmıştır. Önemli bilgilendirmemiz aşağıdaki linkte mevcuttur. Saygılarımızla

Önemli Bilgilendirme (27 Haziran 2020)

 


SAROT TERMAL VADİ BAKIM,ONARIM VE YENİLEME ÇALIŞMASI DUYURUSU

DEĞERLİ KAT MALİKLERİMİZ
BİLDİĞİNİZ ÜZERE SAROT TERMAL VADİ EVLERİ 2011 İN TEMMUZ AYINDA AÇILMIŞ VE O YILLARDA Kİ TERMALLER İÇİNDE SOSYAL TESİSLERİ ÜCRETSİZ OLARAK SUNARAK TERMAL SEKTÖRÜNE YENİ BİR BOYUT GETİRMİŞTİR.

ÖZELLİKLE KONUMU VE TERMAL SUYUN KALİTESİ İLE ÜLKEMİZİN BÜYÜK BİR KISMINA HİTAP ETMEKDEDİR. YILLAR İÇİNDE ŞAHİT OLDUĞUNUZ GİBİ TESİSİMİZ YIPRANMIŞ VE BAKIMA İHTİYAÇ DOĞMUŞTUR.SİZDEN TOPLANAN AİDAT VE BAKIM AİDATLARI İLE ŞUAN İLK ETAPTA NİLÜFER VE NERGİZ BLOKLARI TADİLATA ALINMIŞ VE SIRALAMA YA GÖRE BÜTÜN BLOKLAR RAMAZAN BAYRAMINA KADAR YENİLENECEKTİR.

SAROT AİLESİ İÇİNDE DERNEK ADI ALTINDA HAKLARINIZA SAHİP ÇIKACAKLARINI , EVLERİNİN TAPULARINI VERECEKLERINI SÖYLEYEN KİŞİLERE ITIBAR ETMEYINIZ. TESİSİMİZ KAT MÜLKİYETİ TAPUSU VERMEKTE VE KAT MÜLKİYETİ KANUNUNA GÖRE YÖNETİLMEKTEDİR.BERABER GEÇİRDİĞİMİZ BU 10 YILLIK SÜREÇTE SAROT TERMAL TAPU VEREMİYOR,SAROT DEVRETTİ KAÇTI,SAROT ÜYELERİN YERLERİNİ BANKALARA İPOTEK ETTİ GİBİ İFTİRALARA MARUZ KALDIK. ASILSIZ SOYLEMLER BIZI YIPRATMAK IÇIN YAPILDI .

BU YOLLA BAZI ÜYELERİMİZİN GÜVENİP PARALARINI KAPTIRMALARI BİZİ TÜM İFTİRALARDAN DAHA ÇOK ÜZDÜ. TAPULARIN %95 İNİ VERDİK VE %5 İNİ ÜLKEMİZ NORMALE DÖNER DÖNMEZ VERMEYE HAZIRIZ.

SİZDEN RİCAMIZ GENEL MERKEZ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ.İKİNCİ ŞAHISLARA İTİBAR ETMEYİNİZ. www.sarottatilkoyu.com ADRESİMİZDEN VADİ EVLERİNDE YAPILAN YENİLENME ÇALIŞMALARINI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

BU ZOR GÜNLERİN EN KISA SÜREDE BİTMESİ DİLEĞİYLE SAĞLIKLI GÜNLER DİLER EVDE KALMANIZI RİCA EDERİZ.


SAROT TERMAL VADİ TATİL KÖYÜ 2020 YILI OLAĞAN KAT MALİKLERİ KURULU DUYURUSU(12.01.2020 SAAT 12:00)

Sarot Termal Vadi Tatil Köyü Kat Maliklerine;

Tatil Köyümüzün 2020 yılı Olağan Kat Malikleri Kurulu, aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere 12/01/2020 Pazar Günü saat 12:00'de Sosyal Tesisteki Konferans Salonunda Genel Kurul Toplantısı Yapılacaktır.

Bu toplantıda yeter sayı sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı nisap (çoğunluk) aranmaksızın 19/01/2020 Pazar Günü saat 12:00'de aynı yerde yapılacaktır.

Toplantıda görüşülecek olan, Yönetici Faaliyet Raporu, Bilanço ve gelir-gider hesapları, Denetçi Raporu ve Yönetim tarafından hazırlanan İşletme Projesi Ana Taşınmazda bulunan her bir blok girişindeki duyuru panolarında ve ayrıca yönetim ofisinde siz sayın kat maliklerin incelemesine açıktır.

 


GİRİŞLERDE NOTER ONAYLI MUVAFAKATNAME HAKKINDA BİLGİLENDİRME.

Sayın katmaliklerimiz; İyi niyet çerçevesinde yönetimimizce tesise muvafakatname ile giriş yapanlar için sadece imza sirküleri ile giriş yapmalarını yeterli görmüştük.Ancak bazı katmaliklerinin internet üzerinden hatta özel web sitesi kurarak satış ve kiralama yaptığı bu işleri yaparken iyi niyetli kat maliklerimizin bilgilerinide haricen ulaştığı ve bu yolla kendi menfaatleri doğrultusunda haksız kazanç elde ettiği tespit edilmiştir.Bu durum Termal Vadi tesisimize uygunsuz kişilerin girişine ve kontrolümüz dışında kişilerin giriş yapmasına yine güvenliği riske atmasına neden olacağı için bundan sonra katmalikleri haricindeki girişlerde kiralama yapılıp yapılmadığına bakılmadan birinci derece akraba hariç NOTER ONAYLI MUVAFAKATNAME ASLI ile girişler yapılacaktır.Bu uygulama Termal tesisimizin , dairelerin doğru kullanılması ve değerinin düşmemesi için katmaliklerimizin menfaatine bir uygulamadır.


SAROT ÖDEMELER HAKKINDA BİLGİLENDİRME

SAYIN KAT MALİKLERİMİZ,

SAROT TERMAL VADİ SİTE YÖNETİMİ KAT MÜLKİYETİ KANUNLARI, SİTE YÖNETİM PLANI VE GENEL KURULDA ALINAN KARARLARA GÖRE YÖNETİLMEKTEDİR.

20 OCAK 2019 TARİHİNDE ALINAN OLAĞAN GENEL KURUL KARARLARI KANUNLARA AYKIRI DEĞİLDİR VE GEÇERLİDİR.

20 OCAK 2019 TARİHİNDE ALINAN OLAĞAN GENEL KURUL KARARLARI HERHANGİ BİR MAHKEMEDEN YÜRÜTMENİN DURDURULMASI KARARI VEYA İPTAL EDİLMESİNE YÖNELİK BİR KARAR BULUNMAMAKTADIR. BU NEDENLE ASILSIZ BİLDİRİLERE VE SÖYLENTİLERE İTİBAR EDİLMEMESİ GEREKMEKTEDİR.

YAPILAN ASILSIZ BİLDİRİMLERDE DEVREMÜLK SAHİPLERİ İLE İMZALANAN SÖZLEŞME MADDELERİ YÖNETİMİ VEYA ALINAN KARARLARI ETKİLEMEZ. SÖZLEŞME HÜKÜMLERİ İLE İLGİLİ MUHATAP SİTE YÖNETİMİ DEĞİLDİR.

KAT MÜLKİYETİ KANUNLARINA GÖRE HER KAT MALİKİNİN ÜZERİNE DÜŞEN SORUMLULUĞU YERİNE GETİRMESİ GEREKMEKTEDİR.

SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİRMEYEN KAT MALİKLERİ İLE İLGİLİ GEREKLİ YASAL İŞLEMLER YÖNETİM TARAFINDAN YAPILACAKTIR.

MAĞDURİYET YAŞAMAMAK İÇİN ASILSIZ BİLDİRİLERE İTİBAR ETMEMENİZ VE ÜZERİNİZE DÜŞEN SORUMLULUKLARI YERİNE GETİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.

SAYGILARIMIZLA YALÇIN YÖNETİM VE DANIŞMANLIK

 


2018 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI DUYURUSU (2.TOP-20.01.2019)

TOPLANTI DUYURUSU   SAROT TERMAL VADİ TATİL KÖYÜ SİTE YÖNETİMİ 20 OCAK 2019 PAZAR GÜNÜ KAT MALİKLERİ KURULU OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI(2.TOPLANTI) TARİH     :  20 OCAK 2019 PAZAR YER         :  KONFERANS SALONU SAAT       : 12.00 İlk toplantıda yeterli sayı sağlanamadığı için ikinci toplantı 20 OCAK 2019 PAZAR günü aynı yer ve saatte yapılmasına karar verilmiştir.              GÜNDEM MADDELERİ Açılış ve yoklama Divan Başkanı, Katip ve Üyelerin seçimi. Kendiler...


2018 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI DUYURUSU(13.01.2019)

28.12.2018 TOPLANTI DUYURUSU   SAROT TERMAL VADİ TATİL KÖYÜ SİTE YÖNETİMİ 13 OCAK 2019 PAZAR GÜNÜ KAT MALİKLERİ KURULU OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI TARİH     :  13 OCAK 2019 PAZAR YER         :  KONFERANS SALONU SAAT       : 12.00 Kat Malikleri Kurulu aşağıdaki gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere toplanacaktır. İlk toplantıda yeterli sayı sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 20 OCAK 2019 PAZAR günü aynı yer ve saatte yapılacaktır.                    G...


GENEL KURUL TUTANAĞI

  SAROT TERMAL VADİ TATİL KÖYÜ 2017 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI TOPLANTI TUTANAĞI (21 OCAK 2018)       Sarot Termal Vadi Tatil Köyü 2017 yılı faaliyetine ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısını yapmak üzere, Sarot Termal Vadi Tatil Köyü Yönetimi No: 2.36 Karacasumandıra köyü Taşkesti  Mudurnu BOLU adresinde 21 Ocak 2018 Pazar günü, saat 11.00’da toplanıldı.   Toplantıya ait davetin kanun ve yönetim planında öngörüldüğü gibi ve gündemi de ihtiva edecek şekilde...


2017 YILI OLAĞAN GENEL KURUL 2. TOPLANTISI

  SAROT TERMAL VADİ TATİL KÖYÜ 2017 YILI OLAĞAN GENEL KURUL 2. TOPLANTISI TOPLANTI TUTANAĞI (28 OCAK 2018)       Sarot Termal Vadi Tatil Köyü 2017 yılı faaliyetine ilişkin 21 Ocak 2018 günü yapılacağı duyurulan Olağan Genel Kurul Toplantısının Kat Mülkiyeti Kanununun 30. Maddesi uyarınca toplantı nisabının sağlanamaması üzerine; 2017 yılı faaliyetine ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısını yapmak üzere, Sarot Termal Vadi Tatil Köyü Yönetimi No: 2.36 Karacasumandıra Köyü T...


2017 YILI DENETÇİ RAPORU

                                 2017 YILI DENETİM RAPORU                                                                                                                                       31.12.2017 Sarot Termal Vadi Devremülk Evleri  Site Yönetimi 2017 yılı gerçekleşen faaliyet raporu, Aşağıda Bilgilerinize Sunulmuştur A-MALİ YÖNDEN YAPILAN İNCELEME;     31.12.2017 tarihi itibariyle gelir ve giderlerin aşağıdaki gibi olduğu tespit edilmiştir.   ...


AİDAT HESAP BİLGİLERİ

ZİRAAT BANKASI HESAP SAHİBİ : SAROT TERMAL VADİ TATİL KÖYÜ YÖNETİMİ  Mudurnu/Bolu Şubesi ŞUBE KODU :57 IBAN: TR 4900 0100 0057 6624 6502 5012 NOT: ACIKLAMA KISMINA DAIRE ADI, DONEM BILGISI VE DAIRE SAHIBININ ADI SOYADINI EKLEMEYI UNUTMAYINIZ... Mail : info@sarottatilkoyu.com Tel   : 0374 424 50 50


2018 YILI İŞLETME PROJESİ

       Değerli kat malikleri;    2018 yılı işletme projesini bilgilerinize sunuyoruz.   Yeniliklerimizin ve iyileştirmelerimizin devam etmesi ve mükemmele ulaşması için 2018 yılında da çalışmalarımız bu anlamda devam edecektir. Öneri ve görüşlerinizi yönetimimize bildirilmesini memnuniyetle bekleriz.  Bu vesile ile sağlıklı günler ve esenlikler dileriz.            SAROT TERMAL VADİ TATİL KÖYÜ   SİTE YÖNETİMİ              YÖNETMELİK...